Logo

2018 FIFA World Cup Russia - wirtualny mundial jako darmowa aktualizacja do FIFA 18

Electronic Arts zdradziło szczegóły darmowej aktualizacji 2018 FIFA World Cup Russia do gry FIFA 18. Gracze posiadający najnowszą odsłonę piłkarskiej serii będą się mogli cieszyć pakietem umożliwiającym rozegranie tegorocznych mistrzostw.
2018 FIFA World Cup Russia trafi do gry w formie darmowej aktualizacji już 29 maja. Aktualizacja zostanie wydana na konsolach Xbox One, PS4, Nintendo Switch oraz na komputerach PC. Niestety właściciele past-genowych konsol będą musieli zapomnieć o wirtualnych mistrzostwach świata.

FIFA 18 FIFA 18

W dodatku znajdziemy wszystkie 32 drużyny biorące udział w turnieju. Nie zabraknie też dwunastu wiernie odwzorowanych stadionów czy kibicowskich flag i nowych animacji. Gracze pobawią się w trybie World Cup umożliwiającym rozegranie mundialu autentycznymi uczestnikami. Będzie też można zmienić historię i doprowadzić do turnieju drużyny, które się nie dostały.

FIFA 18

Warto dodać, że na potrzeby 2018 FIFA World Cup Russia dograno nowe linie komentarza. I tak posłuchamy specjalnie nagranych kwestii Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.


2018-05-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
2018 FIFA World Cup Russia - wirtualny mundial jako darmowa aktualizacja do FIFA 18

Podobne artykuły i galerie