Logo

Alpha Protocol - narkotyki, przemoc i erotyka powodem klasyfikacji 18+

Alpha Protocol to innowacyjna gra, którą można nazwać szpiegowskim thrillerem akcji z wyraźnie zarysowanymi elementami RPG. Światowy wydawca gry, firma SEGA, ogłosiła właśnie, że w związku z obecnością w grze narkotyków, przemocy i mocnego słownictwa, PEGI przyznało grze Alpha Protocol klasyfikację 18+. Oznacza to, że gra przeznaczona będzie wyłącznie dla osób dorosłych.

Alpha Protocol Alpha Protocol

Alpha Protocol to najnowsza produkcja znanego studia Obsidian Entertainment (Neverwinter Nights 2, Star Wars: Knights of the Old Republic II). W grze wcielimy się w rolę agenta Michaela Thortona. Thorton został wyszkolony przez najlepszych specjalistów CIA, nic zatem dziwnego, że potrafi wykonać nawet najbardziej niebezpieczne zadanie. Jest mistrzem w zabijaniu, dysponuje najnowocześniejszą bronią i zaawansowanym technologicznie sprzętem do podsłuchów. Jego misje często mają na celu uratowanie całej ludzkości. Los Thortona, a co za tym idzie świata, spoczywa więc w rękach gracza.

Alpha Protocol Alpha Protocol

Gra Alpha Protocol zostanie wydana przez CD Projekt na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Premiera już  w październiku. Więcej informacji o systemie PEGI dostępne jest pod adresem www.pegi.info

Alpha Protocol Alpha Protocol

2009-08-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Alpha Protocol - narkotyki, przemoc i erotyka powodem klasyfikacji 18+

Podobne artykuły i galerie