Logo

Anomaly 2 - polska gra trafi na Playstation 4

Anomaly 2 to polska strategia, która w dość nietypowy sposób reprezentuje gatunek Tower Defense. Gracze reprezentują w niej stronę atakująca, a nie broniącą się, co zostało bardzo ciepło przyjęte przez graczy. Produkcja zyskała tak dużą popularność, że już niedługo trafi na Playstation 4.
Studio 11 bit poinformowało, że ich innowacyjny RTS trafi w najbliższym czasie nie tylko na platformy mobilne, ale także na najnowszą konsolę Sony. Gracze od połowy roku mogą się cieszyć edycja pecetową, na której pojawiły się już trzy gry z serii: Anomaly Warzone Earth, Anomaly Korea oraz Anomaly 2. Niedługo będzie miała premiera mobilnej wersji przeznaczonej na smartfony i tablety.

Anomaly 2 Anomaly 2


Wersja na Playstation 4 zadebiutuje w pierwszym kwartale 2014 roku. Obecnie ciężko mówić o szczegółach, ponieważ polski deweloper musi najpierw zapoznać się z nową technologią. Niewykluczone, że premiera Anomaly 2 na platformie Sony nastąpi wcześniej, ale wszystko zależy od procesu adaptacji gry. Najważniejsze jednak, że polska gra zyskała wielką popularność i jest kolejnym tytułem, z którego możemy być dumni.

Anomaly 2 Anomaly 2
Anomaly 2 Anomaly 2

2013-08-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Anomaly 2 - polska gra trafi na Playstation 4

Podobne artykuły i galerie