Logo

Anthem nie wpłynie na kolejne odsłony Dragon Age i Mass Effect

Studio BioWare niemal w całości poświęca się produkcji gry Anthem. A to budzi poważne obawy graczy o przyszłość serii Dragon Age i Mass Effect. Casey Hudson postanowił uspokoić fanów.
Studio BioWare jest znane z wysokobudżetowych gier RPG. Temu deweloperowi zawdzięczamy jedne z najlepszych gier tego gatunku. Niestety Anthem jest sieciowym shooterem w stylu Destiny. Produkcja stawia nacisk na zupełnie inne elementy niż poprzednie tytuły studia. I to budzi poważne obawy.

Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda

Wiele graczy obawia się, że ta gra mocno wpłynie na serie Dragon Age i Mass Effect. Nikt nie chce, aby te zmieniły się w proste tytuły pozbawione rozbudowanych dialogów i rozwoju postaci. Już Mass Effect: Andromeda szedł w złym kierunku.
Główny menadżer BioWare opublikował wpis, w którym uspokaja graczy. Zapewnia, że gdy będą projektowane kolejne odsłony Dragon Age i Mass Effect to zostaną tak wykonane, jak powinny być wykonane te gry. Jak podkreśla Anthem jest czymś zupełnie innym, ale nie wpłynie na kształt serii gier RPG. Oczywiście pozwoli zespołowi zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności.

Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda

Anthem zadebiutuje 22 lutego 2019 roku na PS4, Xbox One i PC. Ciężko powiedzieć, czy ta gra będzie skazana na sukces. Większość głosów boi się, że może ona być gwoździem do trumny BioWare. Mimo to od pewnego czasu docierają informacje, że małe zespoły już pracują nad kolejnymi odsłonami flagowych serii studia.

Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda

2018-09-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Anthem nie wpłynie na kolejne odsłony Dragon Age i Mass Effect

Podobne artykuły i galerie