Logo

Assassin's Creed Odyssey - twórcy wyjaśniają mechaniki RPG

Assassin's Creed Odyssey podobnie, jak poprzedni odsłona mocni skręca w stronę gier RPG. W kolejnej przygodzie asasynów mamy korzystać z wielu mechanik gier RPG i twórcy postanowili przybliżyć nam to po jakie rozwiązania sięgnęli.
Jednym z głównych rozwiązań zapożyczonych od RPG będzie możliwość wyboru ścieżki jaką podążymy. Między innymi w dialogach będzie można wybierać odpowiedzi, które później zdeterminują to jaką drogą podąży fabuła. Tutaj ważne będzie także kreowanie relacji z poszczególnymi postaciami.

Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey

Przygotowano wiele różnych zakończeń będących efektem wyborów gracza. Co więcej w Assassin's Creed Odyssey mamy znaleźć nawet romanse wzorowane choćby na twórczości studia BioWare. Kolejnym ważnym elementem będzie jeszcze bardziej rozbudowany system walki. Gracze rozwiną przeszło 40 umiejętności, a każda z nich będzie miała wpływ na konkretne style walki.

Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey

W grze znajdziemy również statek Adrestia, który będzie pełnił rolę środka lokomocji oraz bazy i miejsca rozwoju. Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października 2018 roku na PC, PS4 oraz Xbox One. Wygląda na to, że otrzymamy kolejny spory krok w rozwoju serii.

Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey

2018-08-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Assassin's Creed Odyssey - twórcy wyjaśniają mechaniki RPG

Podobne artykuły i galerie