Logo

Assassin's Creed Origins - jeszcze w styczniu pierwszy dodatek fabularny

Assassin's Creed Origins okazał się sukcesem i dowodem na to, że serie katowane przez wydawców corocznymi premierami potrzebują przerw. Teraz gracze, którzy sięgnęli po najnowszą przygodę Asasynów mogą zacierać ręce na pierwsze rozszerzenie fabularne.
Ubisoft zapowiedział, że jeszcze w styczniu pojawi się rozszerzenie The Hidden Ones. Dodatek opowie o walce Bayeka i Asasynów z Rzymianami okupującymi nowy region dostępny w grze. Razem z fabułą otrzymamy wzrost poziomu postaci do 45. Wydawca nie podał jeszcze dokładnego terminu debiutu, ale ma on mieć miejsce jeszcze w styczniu. Warto odnotować, że posiadacze przepustki sezonowej pobiorą The Hidden Ones za darmo.

Assassin's Creed Origins Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins wzbogaci się w tym miesiącu także o nową aktualizację. A w niej zobaczymy między innymi nową opcję sprzedaży strojów w warsztatach tkaczy. Asortyment skrzyni Heka zostanie zaktualizowany, a całość uzupełni nowe darmowe zadanie. W styczniu mają także powrócić Próby Bogów, więc gracze ponownie będą mieli okazję zmierzenia się z Anubisem i Sobkiem. Jak widać Ubisoft rozwija ciągle grę i możemy liczyć na długie wsparcie.

Assassin's Creed Origins Assassin's Creed Origins
Assassin's Creed Origins Assassin's Creed Origins Assassin's Creed Origins Assassin's Creed Origins Assassin's Creed Origins

2018-01-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Assassin's Creed Origins - jeszcze w styczniu pierwszy dodatek fabularny

Podobne artykuły i galerie