Logo

Assassin's Creed: Valhalla - zwiastun z ujęciami na silniku gry

Assassin's Creed: Valhalla będzie nową odsłoną kultowej serii Ubisoftu. O ile pierwszy zwiastun zrobić świetne wrażenie o tyle drugi klip z gry rozwścieczył społeczność graczy. Podczas prezentacji X20/20 organizowanej przez Microsoft miał zostać pokazany gameplay z gry.
Faktycznie Ubisoft pokazał nowy materiał z Assassin's Creed: Valhalla. Podczas całej konferencji online zapowiadano, że już za chwilę zostanie pokazany gameplay z nowego gry o asasynach. Tymczasem na końcu pokazano zwiastun zmontowany z ujęć na silniku gry. Nie zobaczyliśmy rozgrywki, a jedynie parę ujęć pokazujących na co stać silnik produkcji. Materiał możecie zobaczyć powyżej.

Assassin's Creed: Valhalla Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla ma trafić końcem roku na pecety oraz konsole Xbox One, Xbox Series X, PS4 i PS5. W planach jest także wersja na Google Stadia. Warto nadmienić, że najnowsza odsłona serii będzie podlegała programowi darmowej wymiany wersji z Xboxa One na Xboxa Series X. Nowa prezentacja pozostawiła niesmak i nie pokazała jak wygląda gra. Miejmy nadzieję, że Ubisoft niedługo pokaże prawdziwą rozgrywkę.

Assassin's Creed: Valhalla Assassin's Creed: Valhalla
Assassin's Creed: Valhalla

2020-05-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Assassin's Creed: Valhalla - zwiastun z ujęciami na silniku gry

Podobne artykuły i galerie