Logo

BioShock: Infinite - specjalny tryb dla starszych i doświadczonych graczy

Najnowsze gry cieszą graczy piękną grafiką i efektami, ale niestety często nie wymagają zbyt wielkiej uwagi. Prostota niektórych gier wręcz doprowadza graczy do irytacji i wybuchów śmiechu. Na przeciw oczekiwaniom mają zamiar stanąć twórcy BioShock: Infinite, którzy poinformowali o przygotowaniu specjalnego trybu rozgrywki.
Dodatkowy tryb będzie nosił nazwę 1999 Mode i ma wprowadzić znacznie wyższy poziom trudności. Nazwa moda odnosi się do debiutanckiego tytułu studia Irrational Games, który zadebiutował w 1999 roku. Gra nosiła nazwę System Shock 2 i była duchowym protoplastą serii. Wybranie nowej opcji spowoduje poważne zmiany w mechanice gry, które zwiększą poziom trudności gry.

BioShock: Infinite BioShock: Infinite


1999 Mode będzie przeznaczony dla starszych graczy pamiętających czasy, gdy nie istniały częste zapisy gry, a każda potyczka mogła się zakończyć końcem gry. Podobnie będzie w tym wypadku i brak odpowiednich środków wskrzeszających zaowocuje końcem gry. Ograniczony zostanie zasób amunicji, a wrogowie staną się ciężsi do pokonania. Co najważniejsze szczegóły trybu zostały zaprojektowane po konsultacjach z graczami. Możemy się, więc spodziewać bardzo atrakcyjnej formy rozgrywki.

BioShock: Infinite BioShock: Infinite
BioShock: Infinite BioShock: Infinite

2012-01-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
BioShock: Infinite - specjalny tryb dla starszych i doświadczonych graczy

Podobne artykuły i galerie