Logo

BioShock Infinite - szczegóły dodatku Burial at Sea

BioShock Infinite już niedługo otrzyma dodatek Burial at Sea, który przeniesie graczy w dobrze znane lokacje miasta Rapture. Twórcy ujawnili nieco szczegółów, dzięki czemu możemy się zapoznać z tym, co nas czeka w nadchodzącej produkcji.
Przede wszystkim gracze trafią do Rapture tuż przed jego upadkiem. To oznacza, że będą mieli okazję do zobaczenia niezwykłego miasta tętniącego życiem. Głównym bohaterem będzie Booker DeWitt pracujący, jako detektyw w Rapture. Historia zacznie się od wizyty u detektywa Elizabeth. Ta poprosi o odnalezienie pewnej małej dziewczynki.

BioShock Infinite: Burial at Sea BioShock Infinite: Burial at Sea


Elizabeth ponownie będzie służyć pomocą graczowi. Nie wiadomo jednak, czy posłuży się tymi samymi mocami co w podstawowej grze. Na pewno będzie starsza i bardziej pewna siebie. Rozgrywka w większości będzie się opierała na zasadach z części pierwszej. To oznacza korzystanie z broni i plazmidów. Większość wrogów łatwiej będzie pokonać organizując zasadzki i skradając się za ich plecami. Co ciekawe rozszerzenie ma zapewnić około 2-3 godzin zabawy, choć wiele osób spodziewało się dłuższego czasu rozgrywki. BioShock Infinite: Burial at Sea zadebiutuje końcem roku. Zaś najpóźniej w połowie przyszłego roku pojawi się druga część dodatku.

BioShock Infinite: Burial at Sea BioShock Infinite: Burial at Sea
BioShock Infinite: Burial at Sea BioShock Infinite: Burial at Sea BioShock Infinite: Burial at Sea BioShock Infinite: Burial at Sea BioShock Infinite: Burial at Sea

2013-10-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
BioShock Infinite - szczegóły dodatku Burial at Sea

Podobne artykuły i galerie