Logo

Borderlands otrzyma kolejne dodatki DLC

Borderlands to jedna z najbardziej udanych produkcji w ostatnim czasie. Nie dziwi wiec fakt ogłoszenia przez studio Gearbox dalszych planów związanych z dodatkami do gry.  Szef studia Randy Pitchford odpowiedział na pytania graczy i ogłosił wydanie w przyszłości kolejnych rozszerzeń do Borderlands.
Nie sa znane jeszcze szczegóły na temat kolejnych rozszerzeń, ale jak zapewnia Pitchford powinniśmy je poznać w najbliższym czasie. Wszystkich fanów Borderlands powinna ucieszyć wiadomość o kolejnych dodatkach DLC. Gearbox już pracuje nad kolejną zawartością do gry i wydanie dodatków jest już tylko kwestią czasu.

Borderlands Borderlands

Przypomnijmy, że Borderlands otrzymało już trzy duże pakiety DLC, które przyjęły się z bardzo dobrze i zostały wysoko ocenione przez graczy i recenzentów. The Secret Armory of General Knoxx kontynuował fabułę z podstawowej wersji gry i podniósł dostępne poziomy w grze. Mad Moxxi's Underdome Riot dodał nowe areny do rozgrywki i zadania natomiast The Zombie Island of Dr. Ned wprowadził do gry całą nowa lokację w postaci dużej wyspy. Wszystkie dodatki trzymały bardzo wysoki poziom i przyczyniły się do utrzymania popularności gry. Podobna sytuacja prawdopodobnie będzie się odnosiła do kolejnych dodatków.

Borderlands Borderlands
Borderlands Borderlands Borderlands Borderlands Borderlands

2010-08-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Borderlands otrzyma kolejne dodatki DLC

Podobne artykuły i galerie