Logo

CD Projekt RED zapowiada komiksowego Wiedźmina

CD Projekt RED poinformowało jakiś czas temu o nawiązaniu współpracy z wydawnictwem Dark Horse. W efekcie ma powstać seria komiksów poświęconych Geraltowi. Pierwsze efekty prac mamy zobaczyć w marcu przyszłego roku.
Deweloper poinformował, że pierwszy zeszyt nowej serii ukaże się na rynku 10 marca 2014 roku. To bardzo dobra informacja nie tylko dla fanów serii gier, ale przede wszystkim dla wszystkich miłośników świata stworzonego przez Sapkowskiego. W komiksie zobaczymy nowe przygody Geralta, które uzupełnią popularne universum.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon


W pierwszym zeszycie pojawi się tajemnica wielkiej posiadłości House of Glass. Geralt spotka wdowca, którego zmarła żona nawiedza posiadłość. W budynku ma czekać wiele niebezpieczeństw, a Wiedźmin będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje moce i umiejętności, aby przeżyć. Za scenariusz odpowiada Paul Tobin, zaś rysunkami zajmuje się Joe Querio. Projektem okładek zajmuje się Dave Johnson. Komiks wyjdzie na rynek w dziewiętnastu językach. Seria będzie bardzo dobrym uzupełnieniem nadchodzącego Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon

2013-10-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
CD Projekt RED zapowiada komiksowego Wiedźmina

Podobne artykuły i galerie