Logo

Command & Conquer - obszerny zapis rozgrywki z sieciowej strategii

Command & Conquer wykorzystuje silnik graficzny Frostbite 2, który mogliśmy poznać z dobrej strony w grze Battlefield 3. Niestety do tej pory nie mieliśmy okazji, aby podziwiać nowej strategii w pełnej okazałości. Teraz się to zmieniło i w sieci pojawił się pierwszy zapis rozgrywki.
W filmie możemy zobaczyć dwie z trzech dostępnych w grze frakcji. Rozgrywka toczy się między Unią Europejską stawiającą na ciężki i zaawansowane maszyny oraz frakcją terrorystyczną Global Liberation Army. W grze znajduje się też trzecia frakcja Asian-Pacific Alliance dysponująca tanimi, ale licznymi jednostkami.

Command & Conquer Command & Conquer

Command & Conquer będzie dostępny w trybie Free-to-Play, co wzbudziło obawy fanów marki. Mimo to publikowane materiały i nowe wieści dają wrażenie rewelacyjnej produkcji. Na starcie gra będzie stawiała na rozgrywkę sieciową i zostanie pozbawiona kampanii. Ta jednak powinna się pojawić w późniejszym terminie. Podobnie, jak dodatki nawiązujące do wszystkich odsłon serii. Command & Conquer zadebiutuje na rynku jesienią 2013 roku.

Command & Conquer Command & Conquer
Command & Conquer

2013-02-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Command & Conquer - obszerny zapis rozgrywki z sieciowej strategii

Podobne artykuły i galerie