Logo

Dark Souls 3 - wyciekło sporo informacji o wymagającej grze

Dark Souls 3 ma podobno zostać zaprezentowane podczas zbliżających się targów E3. Te doniesienia wydają się tym bardziej prawdopodobne, ponieważ wyciekły materiały oraz informacje odnośnie gry.
Do materiałów z gry dotarł kanał The Know i pełny zapis ujawnienia screenów możecie zobaczyć powyżej. Wygląda więc na to, że fani naprawdę wymagających gier już niedługo dostaną kolejną wciągającą produkcję.

Dark Souls 3 Dark Souls 3

Dark Souls 3 ma oferować rozgrywkę dla osób w ilości od jednej do czterech. W grze pojawi się dziesięć klas postaci, 45 nowych przeciwników oraz 15 bossów. Nie zabraknie arsenału 100 broni, 40 zbroi oraz około 200 innych przedmiotów do wykorzystania w czasie walki.

Dark Souls 3 Dark Souls 3

Warto nadmienić, że tym razem Dark Souls 3 będzie stawiało większy nacisk na fabułę. W grze pojawi się około godziny przerywników filmowych, co stanowi małą rewolucję. Całość ma dopełnić sporo nowych rozwiązań sprawiających, że rozgrywka będzie wymagała jeszcze więcej zaangażowania graczy. Dark Souls 3 ma trafić na PS4 oraz Xboxa One w przyszłym roku. W planach jest też wersja PC. Trzeba jednak pamiętać, że gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana.


2015-06-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Dark Souls 3 - wyciekło sporo informacji o wymagającej grze

Podobne artykuły i galerie