Logo

Dark Souls III: Ashes of Ariandel - pierwsze rozszerzenie trafiło do graczy

Dark Souls III: Ashes of Ariandel, czyli pierwsze rozszerzenie do popularnej gry właśnie trafił do graczy. To oznacza, że można się cieszyć nowymi mrocznymi i trudnymi przygodami, a w sieci pojawiły się pierwsze recenzje.

Rozszerzenie Ashes of Ariandel jest pierwszym z dwóch zapowiedzianych rozszerzeń. Gracze maja powody do radości, choć recenzje są dość mieszane. Jeżeli chodzi o jakość dodatku to nie ma się o co martwić. Produkcja jest technicznie bardzo dobra. Problemem jest zawartość nieco mniejsza niż w dodatkach do poprzednich odsłon.

Dark Souls 3 Dark Souls 3

Dark Souls III: Ashes of Ariandel wprowadza do gry nową nieco nostalgiczną lokację. Do tego dochodzą nowe zbroje i bronie oraz zestaw czarów. Całość dopełnia arena do starć PvP. Całość waży 1,5 GB.

Dark Souls 3 Dark Souls 3

Recenzenci podkreślają, że choć bossowie, rozmiar świata i dodatkowe elementy są dobre to jednak zawartość jest dość skromna. Czas przejścia dodatku szacuje się na około 5 godzin, a rekordziści pokonali całość w 3 godziny. Rozszerzenia do poprzednich dodatków były znacznie bardziej obfite. Mimo to gracze będą się bawić w Dark Souls III: Ashes of Ariandel dobrze.

Dark Souls 3 Dark Souls 3 Dark Souls 3 Dark Souls 3 Dark Souls 3

2016-10-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Dark Souls III: Ashes of Ariandel - pierwsze rozszerzenie trafiło do graczy

Podobne artykuły i galerie