Logo

Dead Island 2 - wyciekła wczesna wersja gry o zombie

Dead Island 2 idzie bardzo długą ścieżka produkcji napotykając wiele problemów o drodze. Do sieci wyciekła wczesna wersja gry pochodząca z 2015 roku. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak gra prezentowała się w jednej z pierwszych faz produkcji.
Powyżej możecie zobaczyć materiał z wczesnej wersji gry. Produkcja w tamtym czasie powstawała w studiu Yager Development odpowiedzialnego między innymi za Spec Ops: The Line. Projekt w 2015 roku był na bardzo wczesnym etapie prac i wiele elementów zawartych w grze było tymczasowych i niedopracowanych. Mimo to pokaz rozgrywki daje pewne pojęcie, jak produkcja miała wyglądać.

Dead Island Dead Island

Dead Island 2 ciągle powstaje, ale prawdopodobnie pierwsza wersja gry została już porzucona. W lipcu 2015 roku Yager Developments zostało odsunięte od projektu, a prace przejęło studio Sumo Digital. O grze zrobiło się cicho, ale wydawca firma Deep Silver co jakiś czas przypomina, że Dead Island 2 nadal znajduje się w produkcji. W zeszłym roku projekt przejęło studio Deep Silver Dambuster Studios, więc obecna gra zapewne diametralnie różni się od tego co możemy zobaczyć w powyższym materiale.

Dead Island Dead Island
Dead Island Dead Island

2020-06-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Dead Island 2 - wyciekła wczesna wersja gry o zombie

Podobne artykuły i galerie