Logo

Deus Ex: Mankind Divided - nowa odsłona popularnego cyklu

Square Enix oficjalnie zapowiedziało grę Deus Ex: Mankind Divided, czyli kontynuację niezwykle cenionej sagi. Nowy tytuł powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach obecnej generacji, czyli PS4 i Xbox One.
Deus Ex: Mankind Divided przeniesie graczy w 2019 rok, czyli dwa lata po wydarzeniach z Deus Ex: Bunt Ludzkości. Akcja ma być bezpośrednim następstwem wydarzeń z ostatniej odsłony. Jak zdradzają twórcy w wyniku "Incydentu Aug" zginęły miliony ulepszonych ludzi. To doprowadziło do podziału na frakcje walczące o swoje racje.

Deus Ex Deus Ex

Przywódca jednej z frakcji Victor Marchenko spotka się z Adamem Jensenem w Pradze i to zapoczątkuje nowa serię zdarzeń. Gracze ponownie staną przed poważnymi tematami opartymi o problemy współczesnego świata. Deus Ex: Mankind Divided podobnie, jak poprzedniczki nie będzie płytką produkcją, ale złożonym dziełem.

Deus Ex Deus Ex

Na razie na temat samej rozgrywki wiadomo niewiele. Zdradzono jedynie, że Deus Ex: Mankind Divided powstaje na nowej wersji silnika Dawn. Ma ona obsługiwać DirectX 12 oraz technologię AMD TressFX. Wprowadzeniem w fabułę jest za to pierwszy, obszerny zwiastun widoczny powyżej.

Deus Ex Deus Ex Deus Ex Deus Ex Deus Ex

2015-04-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Deus Ex: Mankind Divided - nowa odsłona popularnego cyklu

Podobne artykuły i galerie