Logo

Diablo IV zostanie zapowiedziany na BlizzConie. Reklama zdradza istnienie gry

Diablo IV jest dla większości fanów sprawą oczywistą i brak jego zapowiedzi tylko denerwuje graczy. Wygląda jednak na to, że kontynuacja kultowej serii już niedługo zostanie oficjalnie zapowiedziana, a przynajmniej wskazuje na to pewna reklama.
W najnowszym numerze czasopisma GameStar znalazła się reklama artbooka przedstawiającego grafiki z serii Diablo. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w opisie czytamy o ponad 500 grafikach z Diablo, Diablo II, Diablo III oraz Diablo IV. Wygląda więc na to, że produkcja gry jest w zaawansowanej fazie, a grafiki z nowego Diablo faktycznie zostały umieszczone w zapowiadanym artbooku.

Diablo III Diablo III

Diablo IV miałoby zadebiutować podczas najbliższych targów Blizconn. Taki rozwój wydarzeń przepowiada także niejaki Metro, który już wcześniej trafnie informował o planach odnośnie posunięć Blizzarda. Przy okazji twierdzi, że na Blizzconie zobaczymy też zapowiedź sequela Overwatch oraz remastera Diablo II. Impreza odbędzie się już 1 listopada, więc nie będziemy czekać długo na ewentualne potwierdzenie tych doniesień.

Diablo III Diablo III
Diablo III Diablo III Diablo III Diablo III Diablo III

2019-10-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Diablo IV zostanie zapowiedziany na BlizzConie. Reklama zdradza istnienie gry

Podobne artykuły i galerie