Logo

Dodatek Onslaught do Call of Duty: Ghosts oficjalnie zapowiedziany

Call of Duty: Ghosts nie jest może tak popularne, jak poprzednie odsłony serii, ale twórcy i tak nie mają co narzekać na brak graczy. Oznacza to, że już pora zacząć nowy sezon wydawania dodatków DLC. Dziś oficjalnie zapowiedziano Onslaught.
Onslaught w oficjalnej prezentacjiOnslaught będzie pierwszym dodatkiem do Call of Duty: Ghosts i zaserwuje klasyczny zestaw map i broni. Tradycyjnie już posiadacze konsol Microsoftu otrzymają pakiet, jako pierwsi. Dokładnie 28 stycznia rozszerzenie trafi na Xboxa One i Xboxa 360. Posiadacze pozostałych platform poczekają zapewne około miesiąca.

Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts

Co więc otrzymamy w Onslaught? Przede wszystkim pojawią się cztery mapy do klasycznych rozgrywek sieciowych. Gracze wejdą na areny: Fog, Bayview, Containment oraz Ignition. Wszystkie zostały omówione w powyższym zwiastunie. Kolejną nowością będzie fabularna misja Nightfall dla trybu Extintion. Gracze będą mogli stawić czoła wielkiemu obcemu.

Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts

Wisienką na torcie ma być karabin Maverick pomagający w niesieniu zniszczenia. Infinity Ward zapowiada, że każda z map zaserwuje unikatowe atrakcje. Dla przykładu w lokacji Fog gracze będą się mogli wcielić w Michaela Myersa z serii filmów Halloween. Za broń posłuży wtedy siekiera, a rozgrywka będzie przypominała horror.

Wspomniany wcześniej Nightfall jest pierwszym epizodem czteroczęściowej historii. Gracze zbadają zagrożenie ze strony Obcych w alaskańskiej placówce badawczej. W misji pojawią się dwie postaci niezależne oraz nowe bronie i gatunki obcych. Onslaught został wyceniony na 19,99 euro. Dodatek wchodzi też w skład przepustki sezonowej dostępnej za 49,99 euro bądź 199,99 złotych w zależności od platformy.

Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts

2014-01-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Dodatek Onslaught do Call of Duty: Ghosts oficjalnie zapowiedziany

Podobne artykuły i galerie