Logo

EA będzie banować graczy niezgłaszających błędów w SimCity

Najbliższy weekend będzie okazją dla wielu graczy na przetestowanie gry SimCity. Electronic Arts traktuje bardzo poważnie szykowaną sesję o czym poinformowało graczy. Każdy z nich będzie miał obowiązek zgłaszania błędów, w przeciwnym razie czeka go kara.
Jeżeli gracze nie będą zgłaszali niedoróbek, to mogą się liczyć z zablokowaniem konta w usłudze Origin. W umowie podpisywanej przez testerów znalazł się zapis informujący, że nie zgłaszanie błędów może być potraktowany. jak ich nadużywanie i zakończy się blokadą dostępu do usługi Origin. To dość groźne stwierdzenie, ale z pewnością pozwoli się zastanowić graczom nad funkcją testera. Ich zadaniem nie będzie jedynie umilanie sobie czasu grą.

SimCity SimCity


Zapewne koncern nie będzie tak rygorystycznie oceniał graczy, ale chce zachęcić ich do bacznego przyglądania się produkcji i pomocy w jej dopracowaniu. SimCity powróci na rynek po wielu latach nieobecności i z pewnością twórcy chcę wydać dopracowaną grę. Miejmy nadzieję, że wspólnie z graczami uda się stworzyć produkt pozbawiony poważniejszych niedociągnięć.

SimCity SimCity
SimCity SimCity SimCity SimCity SimCity

2013-01-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
EA będzie banować graczy niezgłaszających błędów w SimCity

Podobne artykuły i galerie