Logo

FIFA 20 - EA zapowiada liczne poprawki względem poprzedniczki

Electronic Arts powoli rozkręca machinę marketingową wokół gry FIFA 20. Sportowa produkcja ma przynieść sporo nowości i właśnie na tym skupił się wydawca prezentując listę szykowanych zmian. W grze ma zagościć wiele modyfikacji rozgrywki będących odpowiedzią na sporą krytykę graczy.
Wydawca opublikował na swojej stronie komunikat z listą szykowanych zmian. Zdaniem EA wszystkie szykowane nowości są odpowiedzią na błędy poprzedniej odsłony, na które gracze nadal narzekają. W efekcie FIFA 20 powinna bardziej realistycznie przedstawić rozgrywki piłkarskie. Jakie zmiany przyniesie FIFA 20?

FIFA 19 FIFA 19

Główną zmianą będzie usprawniona sztuczna inteligencja zachowująca się w bardziej realistyczny sposób. Zmieni się rozgrywanie strzałów sam na sam. Gra weźmie pod uwagę cechy konkretnych piłkarzy i wprowadzi bardziej naturalne zachowania bramkarza w takich sytuacjach. Gracze będą mieli możliwość precyzyjnego wykończenia strzału. Czas do uzyskania "zielonego strzału" skróci się do 2 klatek. Strzały z woleja staną się bardziej nieprzewidywalne, a uderzenia z pierwszej piłki stracą na celności.

FIFA 19

W grze pojawi się też łaskawszy system sztuczek technicznych. Twórcy mają zwiększyć margines błędu, co wyeliminuje częste utraty piłki przez gracza próbującego poczarować na boisku. Możemy się spodziewać usprawnienia ustawiania się piłkarzy przy stałych fragmentach gry. Ręczne sterowanie bramkarzem także ulegnie zmianie. Ruchy zawodnika mają być wolniejsze, a odbiór piłek mniej skuteczny. To tylko część z szykowanych zmian. Szczegółowy pokaz nowości mamy otrzymać podczas imprezy EA Play już 8 czerwca. Zobaczymy czy FIFA 20 przypadnie graczom do gustu.


2019-06-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
FIFA 20 - EA zapowiada liczne poprawki względem poprzedniczki

Podobne artykuły i galerie