Logo

FIFA 20 - gra pozwoli ustawiać taktykę bramkarzom

EA Sports ujawnia koleje szczegóły na temat gry FIFA 20. Jak zdradza deweloper w nowej odsłonie pojawi się możliwość udzielania instrukcji taktycznych bramkarzom.
Gracze będą mogli określić, jak bramkarz ma się zachowywać w poszczególnych sytuacjach. Pojawią się możliwości ustawienia zachowań dla dośrodkowań oraz sytuacji wymagających wyjścia z pola karnego. Dzięki temu gracz będzie mógł poprawić skuteczność obrony.

FIFA 20 FIFA 20

W przypadku dośrodkowań można ustawić jedno z trzech zachowań. Ostrożne sprawi, że bramkarz pozostanie na pozycji i nie będzie próbował przechwytywać podań. Zrównoważone pozwoli bramkarzowi samemu decydować na podstawie danej sytuacji, zaś ofensywne sprawi, że bramkarz będzie się starał przechwytywać piłkę bądź ją wybić z pola karnego.

FIFA 20

Kolejną możliwością regulacji będzie zachowanie przy wychodzeniu z pola karnego. Opcja zamiatacz oznacza, że bramkarz będzie się starał jak najszybciej przerwać akcję wychodząc często z pola karnego. Zrównoważony tryb pozwoli decydować o wychodzeniu grze na podstawie statystyk bramkarza. Przypomnijmy, że FIFA 20 zadebiutuje 27 września. Wtedy przekonamy się, jak się sprawdza nowy system.


2019-07-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
FIFA 20 - gra pozwoli ustawiać taktykę bramkarzom

Podobne artykuły i galerie