Logo

FIFA 20 - kiedy zagramy w wersję demonstracyjną?

FIFA 20 zadebiutuje na rynku 27 września 2019 roku. Tytuł sportowy zmierza na pecety oraz konsole PS4, Xbox One i Nintendo Switch. EA Sports tradycyjnie już ma przygotować wersję demonstracyjną nowej odsłony serii.
EA Sports jest zaskakująco oszczędne w publikacji informacji na temat najnowszej odsłony serii. Mimo to w sieci pojawiają się pierwsze doniesienia na temat dema. Wersja próbna według nieoficjalnych doniesień zadebiutuje dopiero dwa tygodnie przed premierą gry. Szacuje się, że gracze otrzymają dostęp do dema w okolicach 11-13 września.

FIFA 20 FIFA 20

Praktycznie pewne jest, że w demie znajdzie się tryb Volta. FIFA 20 pierwszy raz zaoferuje nową formę rozgrywki polegającą na starciach małych grup piłkarzy. Mecze między 3-, 4- bądź 5-osobowymi składami rozegrają się na małych boiskach. W demie ma się też pojawić kilka nowości z trybu FUT. Tutaj też warto nadmienić, że w grze nie znajdziemy trybu kariery Droga do sławy. Historia Alexa Huntera zakończyła się w poprzedniej części.

FIFA 20

FIFA 20 wprowadzi kilka nowości, ale EA Sports nadal pozostawia wiele spraw niewyjaśnionych. Na razie ciężko powiedzieć kiedy poznamy więcej detali.


2019-06-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
FIFA 20 - kiedy zagramy w wersję demonstracyjną?

Podobne artykuły i galerie