Logo

Fallout 76 - NPC, nowa mapa i prywatne serwery. Plany rozwoju gry

Bethesda podczas imprezy QuakeCon 2019 zdradziła kilka informacji na temat planów rozwoju Fallouta 76. Sieciowa odsłona serii zaliczyła kiepski start i od początku była nękana wieloma problemami. Mimo to studio nie porzuca projektu i ma duże plany związane z rozwojem.
Fallout 76 już 20 sierpnia wzbogaci się o nową Kryptę 94. Ma ona zaoferować trzy nowe misje zmieniające się raz na tydzień. W nagrodę za ukończenie napadu na kryptę można otrzymać specjalną złotą zbroję. Miłośnicy trybu Nuclear Winter będą się mogli cieszyć nową mapą opartą o miasto Morgantown. Nowa lokacja dla battle royal będzie dostępna we wrześniu.

Fallout 76 Fallout 76

Twórcy zdradzili że pracują nad prywatnymi serwerami, które mają zadebiutować "szybciej niż myślimy". W listopadzie zadebiutuje aktualizacja Wastelanders wprowadzająca w końcu postacie niezależne do świata gry. Obecność NPC w świecie gry oznacza nowe misje, wydarzenia oraz osady w świecie gry. NPC będą reprezentować różne frakcje, a na potrzeby kontaktu z nimi opracowano system dialogów przypominający ten z Fallout 3.

Fallout 76 Fallout 76

Na koniec zapowiedziano pojawienie się towarzyszy oraz możliwość romansowania z nimi. Całość nowości dopełnią legendarne perki dla postaci powyżej 50 poziomu.

Fallout 76 Fallout 76 Fallout 76 Fallout 76 Fallout 76

2019-07-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Fallout 76 - NPC, nowa mapa i prywatne serwery. Plany rozwoju gry

Podobne artykuły i galerie