Logo

Fallout 76 dostanie system dialogów lepszy niż w Fallout 4

Bethesda Softworks jest dość interesującą firmą, która równocześnie potrafi irytować graczy do granic możliwości i spełniać ich wymagania. Fallout 76 zaliczył fatalny start, a później było jeszcze gorzej. Ostatnio jednak produkcja zalicza lepsze momenty, a nadchodząca aktualizacja Wastelanders może zrobić z tego tytułu prawdziwego Fallouta.
Wydawca przybliżył nieco system dialogów jaki zostania zastosowany w dodatku Wastelanders. Jak wiemy aktualizacja wprowadzi do gry postaci NPC, co oznacza że gracze będą mogli z nimi rozmawiać. Przede wszystkim dialogi mają mieć kluczową rolę, a nie być tylko małym dodatkiem. W przeciwieństwie do Fallouta 4 tym razem dostaniemy pełne wypowiedzi, a nie sugestie. Gracze w każdej chwili będą mogli sprawdzić historię konwersacji.

Fallout 76 Fallout 76

W czasie rozmów będzie trzeba podejmować decyzje mające wpływ na rozwój wydarzeń. Dialogi pozwolą znaleźć alternatywne sposoby na rozwiązanie różnych problemów. Przez rozmowy gracze będą też wpływać na to, jak będą ich postrzegać przedstawiciele frakcji w świecie gry. Wygląda więc na to, że aktualizacja zapowiedziana na 7 kwietnia przyniesie co najmniej jedną dobrą zmianę.

Fallout 76 Fallout 76
Fallout 76 Fallout 76 Fallout 76 Fallout 76 Fallout 76

2020-03-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Fallout 76 dostanie system dialogów lepszy niż w Fallout 4

Podobne artykuły i galerie