Logo

Final Fantasy VII Remake ma zadebiutować zgodnie z planem

Final Fantasy VII Remake jest grą bardzo oczekiwaną i jej premiera nadchodzi wielkimi krokami. Niestety gracze zaczęli się obawiać, że tytuł po latach oczekiwania może przegrać z koronawirusem i zostanie odłożony na bliżej nieokreślony czas.
Square Enix zapowiedziało jednak, że Final Fantasy VII Remake zadebiutuje zgodnie z planem. Produkcja ma trafić na Playstation 4 dokładnie 10 kwietnia i wydawca póki co nie myśli nad zmianą tego terminu. Jednocześnie zaznacza, że premiera prawdopodobnie napotka liczne komplikacje.

Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake

Cyfrowy debiut nie napotka problemów, ale już dystrybucja pudełkowych kopii gry może być problematyczna. Wiele sklepów w Europie jest zamkniętych. Także transport towarów jest utrudniony. Gracze będą więc musieli się pogodzić z pewnymi trudnościami w zakupie pudełkowego Final Fantasy VII Remake. Wydawca zapewnia, że monitoruje sytuację i wraz z lokalnymi oddziałami próbuje opracować odpowiedni plan działania. Póki co gracze mogą się zapoznać z demem dostępnym w PS Store.

Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake
Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake

2020-03-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Final Fantasy VII Remake ma zadebiutować zgodnie z planem

Podobne artykuły i galerie