Logo

Final Fantasy XV - Square Enix kasuje dodatki

Posiadacze Final Fantasy XV nie otrzymają planowanych dodatków. Firma Square Enix poinformowała, że z planowanych czterech rozszerzeń do graczy trafi zaledwie jedno. Zabraknie także obiecanego edytora poziomów.
Fani ostatniej odsłony kultowej serii otrzymają jedynie dodatek Episode Ardyn. W nim poznają oni historię głównego antagonisty podstawowej wersji gry Dodatek jest planowany na marzec przyszłego roku. Niestety pozostałe dodatki opowiadające o innych bohaterach podstawowej wersji gry nie zostaną ukończone. Być może planowane historie zostaną opowiedziane w inny sposób.

Final Fantasy XV Final Fantasy XV

Twórcy gry porzucają także dalszy rozwój pecetowego wydania Final Fantasy XV. Oznacza to, że nie pojawi się edytor poziomów, który miał pozwolić na tworzenie własnych przygód, mini gier i wyścigów. Na PC trafi jeszcze tylko zapowiedziany dodatek i to wszystko na co mogą liczyć gracze.

Final Fantasy XV Final Fantasy XV

Ostatnią smutną wiadomością jest opuszczenie Square Enix przez Hajime Tanata. Ojciec Final Fantasy XV pożegnał się z pracodawcą i założył własne studio. Na tę chwilę ciężko powiedzieć jaka przyszłość czeka na serię Final Fantasy.

Final Fantasy XV Final Fantasy XV Final Fantasy XV Final Fantasy XV Final Fantasy XV

2018-11-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Final Fantasy XV - Square Enix kasuje dodatki

Podobne artykuły i galerie