Logo

GTA 5 oficjalnie zapowiedziane! Grand Theft Auto powraca z wieloma nowościami?

Chyba nie ma osoby, która nie wierzyłaby w wydanie w przyszłości Grand Theft Auto V. Okazuje się, że Rockstar niczym nas nie zaskoczy i faktycznie pracuje nad piątą odsłoną kultowej serii. Na oficjalnej stronie GTA pojawiło się logo nowej części i informacja o premierze pierwszego zwiastuna 2 listopada.
Mimo braku oficjalnych szczegółów na temat produkcji możemy się cieszyć oficjalną zapowiedzią. Co ciekawe w logo Grand Theft Auto V pojawił się fragment banknotu z 1899 roku, to zasugerowało osadzenie akcji w Waszyngtonie bądź na przełomie XIX i XX wieku. Serwis Kotaku dotarł jednak do informacji, które mówią o zupełnie innych rozwiązaniach.

GTA V GTA V


Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami Kotaku akcja Grand Theft Auto V miałaby się rozegrać w Los Santos, czyli wirtualnej wersji Los Angeles. Co ciekawe informator serwisu twierdzi, że w grze znajdziemy kilku bohaterów. W miarę postępów w grze będziemy prowadzili inne postaci. Jeżeli to się potwierdzi to Grand Theft Auto V będzie pierwszą grą z serii opowiadającą kilka różnych historii. Wszystko powinno się wyjaśnić już 2 listopada wraz z premierą pierwszego zwiastuna.

GTA V GTA V
GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V

2011-10-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
GTA 5 oficjalnie zapowiedziane! Grand Theft Auto powraca z wieloma nowościami?

Podobne artykuły i galerie