Logo

GTA V i Max Payne 3 po Polsku! Rockstar szuka testera Polaka

Rockstar Games opublikował zaskakujące ogłoszenie na łamach swojej oficjalnej strony. Wydawca poszukuje testerów polskich wersji gier. Oznacza to, że najnowsze gry studia mogą być dostępne w pełnej polskiej wersji językowej.
Ogłoszenie dotyczy oddziału Rockstar Lincoln, który mieści się w Wielkiej Brytanii. Ten dział zajmuje się właśnie tłumaczeniami gier, stąd przypuszczenia o pracach nad polskimi edycjami gier Max Payne i GTA V. Oczywiście Rockstar nie zdradził, czy faktycznie szykuje spolszczenia, ale poszukiwania testerów nie są prowadzone bez przyczyny.

GTA V GTA V


Tester będzie odpowiedzialny za sprawdzanie tłumaczenia i nanoszenie poprawek zgodnych z gramatyką. Osobę, która otrzyma to stanowisko czeka duża odpowiedzialność. Przypomnijmy, że ostatnią grą Rockstara, która została wydana w polskiej wersji było GTA: San Andreas. Ostatnie mega produkcje były pozbawione lokalizacji, co niewątpliwie było minusem.

GTA V GTA V
GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V

2011-12-01 - J. Kruczek

3

Komentarze do:
GTA V i Max Payne 3 po Polsku! Rockstar szuka testera Polaka

moby78 2011-12-01 17:15

wtf?

mirekj 2011-12-01 21:09

Wszystkie tłumaczenia w grach zazwyczaj wychodzą strasznie sztucznie, wiec i tak bede grac w wersji orginalnej. Dobry news dla osob co nie czaja angielskiego.

Asik 2011-12-01 22:33

fajna sprawa zostac takim testerem :) ciekawe ile beda mu placic ?

Podobne artykuły i galerie