Logo

GTA V najdroższą grą komputerową w historii

Seria GTA to jedna z najsłynniejszych serii gier w historii. Jej pierwsza odsłona wzbudziła sensację i zmieniła spojrzenie na świat gier. Z każdą kolejną jej odsłoną rosła rzesza fanów. Wkrótce to grono powinno się jeszcze powiększy – za sprawą piątej odsłony z tej serii. Najnowsze informację wskazują, że jest na co czekać.
Według gazety The Scotsman, GTA V będzie najdroższą grą w historii. Budżet gry ma wynosić około 265 mln dolarów. Kwota wydaje się nieprawdopodobnie wysoka. Bije na głowę nie tylko inne wielkie hity z branży rozrywki komputerowej ale również blockbustery z Hollywood. Jeżeli doniesienia się potwierdzą, wyższym budżetem od GTA V będzie mogła się pochwalić tylko trzecia część Piratów z Karaibów.

GTA 5 GTA 5

Czy budżet przełoży się na jakość gry? Czy 5 lat pracy nad GTA V zaowocuje wspaniałą rozrywką? Przekonamy się o tym już wkrótce. Gra zadebiutuje na konsole Xbox 360 i PS3 już 17 września. Wydaje się, że pobicie rekordu – 25 mln sprzedanych egzemplarzy ustanowionego przez poprzednią cześć nie będzie problemem. Jak podaje Rochstar w samych USA złożone zostało do tej pory 2,5 mln zamówień na GTA V.

GTA 5 GTA 5
GTA 5 GTA 5

2013-09-09 - P. Potocki

0

Komentarze do:
GTA V najdroższą grą komputerową w historii

Podobne artykuły i galerie