Logo

GTA VI w produkcji? Jeden z aktorów zdradził informacje

GTA VI najwyraźniej jest już w produkcji. Wczoraj świat obiegło internetowe CV aktora Tima Neffa, w którym umieszczono informację jakoby pracował on w sesjach motion capture do gier Dead Red Redemption 2 oraz GTA VI.

Dziś aktor się tłumaczy, że jego CV zostało sfałszowane i nigdy nie brał udziału w pracach nad GTA VI. Jednak internauci rozpoczęli swoje śledztwo i wykryli, że CV aktora znalazło się w kilku portalach. Co więcej w każdym z nich po rozdmuchaniu sprawy wprowadzono zmiany pozostawiając tylko podstawowe informacje.

GTA V GTA V

Wygląda więc na to, że aktor kręci ponieważ Rockstar pogroził karami. Na rzeczy faktycznie może coś być, ponieważ Tim był w tym roku w siedzibie Rockstara o czym swego czasy chwalił się na Instagramie.

GTA V GTA V

Jedno jest pewne. Patrząc na historię Rockstar Games póki nie zostanie wydane Red Dead Redemption 2 nie mamy co liczyć na jakiekolwiek oficjalne zapowiedzi innych gier w tym GTA VI. Patrząc też na sukces GTA Online możemy założyć, że GTA VI musi być produkcją potężną i rewolucyjną. A to oznacza długi czas pracy. Więc w najbliższym czasie nie ma się co napalać na debiut kolejnej odsłony gangsterskiej serii.

GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V

2017-07-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
GTA VI w produkcji? Jeden z aktorów zdradził informacje

Podobne artykuły i galerie