Logo

Get Even - Polska gra z fotorealistyczną oprawą graficzną

Get Even to nowy projekt polskiego studia The Farm 51. Produkcja ma być strzelanką z fotorealistyczna oprawą graficzną. Pierwsze materiały pokazują, że w zapowiedziach jest sporo prawdy. Deweloper jest znany z takich gier, jak NecroVision, Deadfall Adventures czy też Painkiller Hell & Damnation.
Technologia skanowania wykorzystana w Get EvenPolskie studio stawia przede wszystkim na grafikę i w ten sposób chce przyciągnąć graczy. Get Even na pierwszy rzut oka robi piorunujące wrażenie i faktycznie ma szanse być jedną z piękniejszych gier na rynku. Niestety na finalny efekt poczekamy do 2015 roku.

Get Even Get Even

Get Even powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach nowej generacji. Co ciekawe twórcy nie skupiają się na fajerwerkach graficznych. Gra dosłownie ma być fotorealistyczna, dlatego wszystkie modele w grze zostaną oparte o skany 3D prawdziwych lokacji i postaci. Po raz pierwszy taka metoda zostanie użyta na tak dużą skalę w grach.

Get Even

Technologia służąca do przeniesienia prawdziwych lokacji do gry jest ciągle rozwijana przez studio, ale już teraz efekty robią wielkie wrażenie. Get Even połączy kampanię solową z multiplayerem. Gracze będą mogli w każdej chwili dołączyć do kampanii innej osoby i wcielić się w postaci kierowane wcześniej przez sztuczną inteligencję. W ten sposób rozgrywka będzie znacznie bardziej nieprzewidywalna i wymagająca.

Get Even ma być czymś nowym i wyjątkowym. Twórcy nie chcą się mierzyć z gigantami rynku FPP, ale zaoferować coś specjalnego dla wymagających graczy rządnych nowinek. Czas pokaże, jak poradzi sobie Get Even.


2013-12-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Get Even - Polska gra z fotorealistyczną oprawą graficzną

Podobne artykuły i galerie