Logo

Hatred oficjalnie dołączył do platformy Steam

Polskie gry robią ostatnio furorę na świecie. Wiedźmin 3: Dziki Gon jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji, Dying Light zbiera bardzo dobre oceny, a Hatred spędza sen z oczu wszystkich przeciwników gier.
Hatred polegające na masakrowaniu społeczności małego miasteczka właśnie trafiło do platformy Steam. Jest to tym samym historyczny moment, ponieważ polska gra jest pierwszym tytułem oznaczonym, jako "Tylko dla dorosłych" w platformie Valve.

Hatred Hatred

Tytuł pomyślnie przeszedł głosowanie w Steam Greenlight i dołączył do gier dystrybuowanych i wspieranych przez Valve. Przypomnijmy, że Hatred został raz usunięty z programu ze względu na kontrowersje, ale sam założyciel Valve kazał przywrócić tytuł i przeprosił polskich twórców.

Hatred Hatred

W Steamie opublikowano kartę produktu zawierająca między innymi termin debiutu wyznaczony na drugi kwartał 2015. Znalazło się też miejsce dla wymagań sprzętowych, ale sam deweloper podkreśla, że są one wpisane na czuja, a oficjalne zestawienie nie zostało jeszcze przygotowane. Hatred ma jednak być wymagającą grą ze względu na użycie silnika Unreal Engine 4 oraz możliwość totalnej destrukcji otoczenia. Nie pozostaje nam nic, jak czekać na kolejne oficjalne wieści.

Hatred Hatred

2015-02-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Hatred oficjalnie dołączył do platformy Steam

Podobne artykuły i galerie