Logo

Killzone 3 oficjalnie zadebiutował na polskim rynku

Zgodnie z zapowiedziami dziś do europejskich, a w tym do polskich sklepów trafiła gra Killzone 3. Flagowa produkcja z Playstation 3 zadebiutowała na Starym Kontynencie z jednodniowym opóźnieniem względem rynku amerykańskiego.
Killzone 3 została objęta polityką lokalizacji, dzięki której gracze otrzymali pełną polską wersję gry. W produkcji ponownie wzięli udział aktorzy Edward Linde-Lubaszenko i Jan Englert. Oczywiście fani oryginalnych adaptacji gier będą mogli w każdej chwili przełączyć ścieżkę dźwiękową na anglojęzyczną wersję.

Killzone 3 Killzone 3

Fanów serii nie trzeba przekonywać do zakupu kolejnej odsłony, jednak niezdecydowane osoby mogą wypróbować demo Killzone 3, które jest dostępne od tygodnia na Playstation Network. Pozwala ono przetestować poziom Icy Incrusion w wersji standardowej i z obrazem 3D. Fabuła gry kontynuuje wydarzenia z drugiej odsłony cyklu. Gracze poznają dalsze losy wojny między żołnierzami ISA i Helghastami.
Produkcja oprócz intensywnej kampanii dla pojedynczego gracza zawiera rozbudowane tryby online. Rozgrywka sieciowa została bardzo dobrze przyjęta podczas beta testów, dlatego twórcy położyli mocny nacisk na dopracowanie zabawy online. Killzone 3 trafiło do sklepów za cenę 199,90 złotych w wersji podstawowej. Edycja kolekcjonerska to koszt 229,90 złotych, zaś Helghast Edition z hełmem żołnierza Helghastów została wyceniona na 469,90 złotych.

Killzone 3 Killzone 3
Killzone 3 Killzone 3 Killzone 3 Killzone 3 Killzone 3

2011-02-23 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Killzone 3 oficjalnie zadebiutował na polskim rynku

Bartos 2011-02-23 21:28

Jak dla mnie przecietny fps jakich mnóstwo na PC.

Podobne artykuły i galerie