Logo

Kody do Mass Effect - zabijanie kosmitów nigdy nie było tak łatwe

Mass Effect, najlepsza gra RPG ostatnich lat dla niektórych jest zbyt wielkim wyzwaniem. Oczywiście na wszystko jest sposób i wystarczy znajomość odpowiednich kodów, aby móc bez większych przeszkód masakrować kolejne zastępy Gethów. W celu uruchomienia konsoli do wpisywania kodów trzeba najpierw dokonać zmian w plikach gry.

Kody do Mass Effect Kody do Mass Effect

W folderze, w którym znajduje się zainstalowany Mass Effect należy odnaleźć plik BioInput.ini i otworzyć go za pomocą notatnika. Następnie w otwartym pliku tekstowym pod sekcją [Engine.Console] trzeba dopisać linijkę ConsoleKey=Tilde a następnie kliknąć [Enter], aby pozostawić przerwę przed kolejna sekcją. Teraz wystarczy zapisać zmiany i uruchomić grę. Po uruchomieniu gry wystarczy wcisnąć klawisz, który się zdefiniowało w pliku BioInput.ini, w tym wypadku jest to tylda [~]. Oczywiście można zdefiniować dowolny klawisz. Po wciśnięciu zdefiniowanego klawisza uruchomi się konsola do wpisywania, w której mozna użyć następujących kodów:

Kody do Mass Effect

giveall - wszystkie bronie itp.

givexp # - dostajesz # punktów doświadczenia, za # należy wstawić liczbęghost - przenikanie przez ścianyfly - lataniewalk – chodzenie, wyłączające 2 powyższe kodysetparagon # - ustawia "paragon" na wartość #setrenegade # - ustawia "renegade" na wartość #givetalentpoints # - ustawia "talent points" na wartość #allammo - amunicjaquit - wyłącza gręteleport - przeskakujesz do miejsca wskazanego kursoremm_nMaxInventoryItems=9999 - więcej miejsca na przedmiot


2009-08-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kody do Mass Effect - zabijanie kosmitów nigdy nie było tak łatwe

Podobne artykuły i galerie