Logo

Konami pracuje nad nowymi grami z serii Silent Hill?

Firma Konami nie ma w ostatnim czasie zbyt dobrej passy i na wielu polach podpadła graczom. Ostatnio pojawiły się plotki, że japoński koncern rozważa stworzenie nowej odsłony serii Silent Hill. Nieoficjalne doniesienia mówiły wręcz o dwóch projektach osadzonych w świecie Cichego Wzgórza.
Konami zabrało głos w sprawie plotek i w zasadzie firma nie ich nie potwierdziła, ani im nie zaprzeczyła. Przedstawiciele wydawcy zdradzili, że w tej chwili nie mogą się niczym podzielić, ale słuchają opinii graczy i rozważają sposoby na dostarczenie kolejnej produkcji z serii Silent Hill.

Silent Hill Silent Hill

Ostatnia duża gra z serii pojawiła się w 2012 roku. Silent Hill: Downpour nie był jednak zbyt dobrą odsłoną. Nadzieje na powrót w chwale dała zapowiedź Silent Hills w postaci dema P.T. Niestety zakulisowe zatargi z Hideo Kojimą pogrzebały projekt. Według ostatnich doniesień Konami pracuje nad grą przypominająca pierwsze odsłony serii oraz nad projektem przypominającym w założeniach Until Dawn. Na oficjalne doniesienia raczej przyjdzie nam sporo czekać.

Silent Hill Silent Hill
Silent Hill Silent Hill Silent Hill Silent Hill Silent Hill

2020-01-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Konami pracuje nad nowymi grami z serii Silent Hill?

Podobne artykuły i galerie