Logo

Lara Croft and the Guardian of Light - najnowsza część Tomb Raider oficjalnie zapowiedziana

Studio deweloperskie Crystal Dynamics postanowiło ukrócić plotki na temat najnowszej części przygód Lary Croft. Studio oficjalnie zapowiedziało grę Lara Croft and the Guardian of Light, która zadebiutuje na rynku w tym roku i będzie kolejną pełnoprawną odsłoną serii Tomb Raider.
Ostatnia część Tomb Raider debiutowała w 2008 roku i od tamtego czasu regularnie pojawiały się plotki na temat nowej części. Niespodzianką jest brak w tytule nazwy serii Tomb Raider. Prawdopodobnie zastosowano taki wymyk, ponieważ nowa odsłona ma całkowicie zmienić wygląd serii i wprowadzić powiew świeżości do gry.

Tomb Raider - Lara Croft Tomb Raider - Lara Croft

Twócy gry zaprezentowali nowe logo oraz tytuł najnowszej części przygód Lary Croft. Mimo to z informacji prasowej można wywnioskować, że gra jest już w bardzo zaawansowanej fazie produkcji. Oficjalna prezentacja gry ma się bowiem odbyć podczas Konferencji Deweloperów Gier - GDC, która się rozpocznie w przyszły wtorek.

Tomb Raider - Lara Croft Tomb Raider - Lara Croft

Lara Croft and the Guardian of Light jest niestety nadal owiana tajemnicą i wszystkie informacje na temat samej rozgrywki to tylko plotki. Wynika z nich między innymi, że otrzymamy świat osadzony na zapomnianej japońskiej wyspie oraz możliwość sterowania za pomocą różdżki Sony. Nie wiadomo też na jakie platformy trafi gra, chociaż twórcy potwierdzili, że Lara Croft and the Guardian of Light zostanie wydane tylko w dystrybucji cyfrowej i to w bieżącym roku.

Tomb Raider - Lara Croft Tomb Raider - Lara Croft Tomb Raider - Lara Croft Tomb Raider - Lara Croft Tomb Raider - Lara Croft

2010-03-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lara Croft and the Guardian of Light - najnowsza część Tomb Raider oficjalnie zapowiedziana

Podobne artykuły i galerie