Logo

LittleBigPlanet 2 - zapowiedziano oficjalne beta testy

LittleBigPlanet to pomysłowa platformówka, która zyskała niewyobrażalną popularność na całym świecie. W dobie poważnych gier porywających fabułą i realistyczną grafiką znalazło się miejsce dla przyjemnej dla oka i zabawnej produkcji. Nie dziwi więc fakt, że gra otrzyma kontynuację.
Twórcy LittleBigPlanet 2 poinformowali, że już wkrótce fani marki będą mogli przetestować najnowszą produkcję w oficjalnych beta testach. Nie zdradzono jeszcze dokładnej daty startu testów, ale można się ich spodziewać dość szybko. Przypomnijmy, że LittleBigPlanet 2 zadebiutuje na amerykańskim rynku już 16 listopada, a trzy dni później trafi do Europy.

LittleBigPlanet LittleBigPlanet

Nie zdradzono jeszcze sposobu rekrutacji do bety. Można się jednak spodziewać, że wezmą w niej udział wszyscy posiadacze subskrypcji Playstation Plus, która wystartowała pod koniec czerwca. Jednym z magnesów przyciągających do usługi miał być właśnie dostęp do testów nowych produkcji. Twórcy mają w ciągu najbliższych dni poinformować o sposobie wyboru graczy, którzy wezmą udział w testach oraz o dacie ich startu.
Beta LittleBigPlanet 2 będzie prawdopodobnie zawierała kilka poziomów gry oraz edytor. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku pierwowzoru. Takie rozwiązanie pozwoli przetestować wszystkie aspekty gry i da możliwość wprowadzenia poprawek przed premierą.

LittleBigPlanet LittleBigPlanet
LittleBigPlanet LittleBigPlanet LittleBigPlanet LittleBigPlanet LittleBigPlanet

2010-08-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
LittleBigPlanet 2 - zapowiedziano oficjalne beta testy

Podobne artykuły i galerie