Logo

Mafia III debiutuje na rynku! Problemy wersji PC

Mafia III debiutuje dziś na rynku, dzięki czemu wszyscy miłośnicy serii oraz gangsterskich klimatów mogą się zagłębić w klimaty świata przestępczego z minionego stulecia.

Niestety Mafia III padła ofiara niechlubnej branżowej tradycji. Gracze, którzy już się cieszą grą donoszą o problemach edycji PC. Minusem jest także zablokowanie prędkości wyświetlania na 30 klatkach na sekundę. Studio Hangar 13 zapowiedziało jednak już patcha naprawiającego największe problemy wersji PC. Wstępna łatka poprawiająca prace gry oraz jej prędkość jest już w fazie testów i powinna zadebiutować w ten weekend.

Mafia III Mafia III

Przypomnijmy, że Mafia III przenosi nas do fikcyjnego miasta New Bordeaux. Gracze wcielą się w Lincolna Clay'a, weterana wojny w Wietnamie. Antagonista serii wraca do rodzinnego miasta gdzie musi odbudować pozycję swojego dawnego gangu zmasakrowanego przez mafię.

Gra stawia na otwarty świat i sporą swobodę w odzyskiwaniu miasta. Niestety na razie nie pojawiły się recenzje gry, ponieważ wydawca nie udostępnił przed premierą kopii gry do testów.

Mafia III Mafia III
Mafia III Mafia III Mafia III Mafia III Mafia III Mafia III Mafia III Mafia III

2016-10-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mafia III debiutuje na rynku! Problemy wersji PC

Podobne artykuły i galerie