Logo

Mafia Trilogy - gracze narzekają na liczne błędy

Mafia Trilogy została zapowiedziana niespodziewanie i już trafiła do graczy. Wiele osób liczyło na odświeżone wydania przede wszystkim dwóch pierwszych odsłon. Tymczasem na remake jedynki musimy poczekać do końca wakacji, zaś ostateczne wersje Mafii 2 i 3 okazały się dość słabe.
Daniel Vavry będący reżyserem pierwszych dwóch części serii niedawno wspominał, że nie ma nic wspólnego z odświeżonymi wersjami swoich gier i raczej nie spodziewa się po nich niczego. Okazuje się, że miał rację. Sieć zalała fala narzekań graczy odnośnie jakości odświeżonych gier. Te zmagają się z masą błędów.

Mafia Trilogy Mafia Trilogy

Nie wszyscy gracze odnotowują błędy, ale patrząc na ilość doniesień problem jest powszechny. W drugiej części pojawiają się znaczne spadki płynności mimo iż oprawa graficzna nie zmieniła się zbyt mocno. Gracze liczyli na większe poprawki tymczasem wiele porównań w sieci pokazuje, że odświeżona Mafia 2 nie różni się zbytnio od oryginału. Pojawiają się również przycięcia obrazu oraz problemy ze zmianą rozdzielczości. Gracze zgłaszają sytuacje znikania samochodów pod teksturami czy błędy z ładowaniem się tekstur. W grach znalazły się nawet błędy z pierwowzorów. Pozostaje mieć nadzieję, że błędy zostaną naprawione i Mafia Trilogy stanie się tym na co liczyli gracze.

Mafia Trilogy

2020-05-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mafia Trilogy - gracze narzekają na liczne błędy

Podobne artykuły i galerie