Logo

Mafia Trilogy - premiera jeszcze dziś?

Mafia Trilogy prawdopodobnie zadebiutuje jeszcze dziś. Tak wynika z publikacji w australijskim Playstation Store. W sklepie na chwile pojawiła się karta produktu, którą szybko usunięto, ale najwyraźniej platforma szykuje się na uruchomienie sprzedaży zestawu odświeżonych gier gangsterskich.
Zgodnie z publikacją Mafia Trilogy pojawi się w sprzedaży jeszcze dziś. Zestaw wyceniono na 99,95 dolarów australijskich. Na tyle są wyceniane nowe produkcje, więc w Polsce cena sugerowana zapewne wyniesie standardowe 289 zł. Prawdopodobnie polskie sklepy zaoferują atrakcyjne promocje na zestaw.

Mafia Trilogy Mafia Trilogy

W Mafia Trilogy mają się na początku pojawić odświeżone wersje drugiej i trzeciej części. Remaster pierwszej odsłony zostanie wydany dopiero końcem sierpnia tego roku i wtedy posiadacze Mafia Trilogy będą mogli go pobrać. Na PS4 cała kolekcja będzie zajmowała 98,17 GB miejsca. Pierwsza część będzie kompletnym remakiem, zaś druga odsłona to remaster z poprawioną oprawą graficzną. W przypadku części trzeciej pojawią się zapewne kosmetyczne zmiany.

Mafia Trilogy

2020-05-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mafia Trilogy - premiera jeszcze dziś?

Podobne artykuły i galerie