Logo

Marvel's Avengers - zapowiedź otwartych beta-testów

Marvel's Avengers przeniesie do wirtualnego świata przygody uwielbianych bohaterów komiksowych przez co gra Square Enix cieszy się dużym zainteresowaniem. Wydawca poinformował właśnie, że już w sierpniu gracze będą mieli możliwość sprawdzenia bety gry.
Beta testy wystartują w sierpniu, a pierwszeństwo otrzymają osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe dla edycji na konsolę PS4. Zaczną one zabawę z testową wersją 7 sierpnia, zaś tydzień później rozpoczną się testy wersji na Xboxa One i pecety. Dokładnie 21 sierpnia beta zostanie otwarta dla wszystkich graczy.

Marvel's Avengers Marvel's Avengers

Nie zdradzono jak długo potrwają testy, ale niewykluczone, że będą one prowadzone do samej premiery. Marvel's Avengers ma zostać pokazane jeszcze na nowych fragmentach rozgrywki końcem miesiąca. W dniu 29 lipca odbędzie się drugi odcinek Marvel's Avengers War Table, podczas którego zobaczymy gameplay'e oraz poznamy szczegóły planowanej bety. Przypomnijmy, że gra zadebiutuje 4 września na PC, PS4 oraz Xbox One. W późniejszym terminie pojawi się wersja na nowe konsole.

Marvel's Avengers

2020-07-17 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Marvel's Avengers - zapowiedź otwartych beta-testów

Podobne artykuły i galerie