Logo

Mass Effect 3 - nowe materiały z dodatku Omega

Mass Effect 3: Omega zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji już za niespełna trzy tygodnie. To dobry moment na zdradzenie części szczegółów na temat rozszerzenia. BioWare odkryło kilka tajemnic i pokazało nowe screeny ze stacji Omega.
Co ciekawe pojawiły się różne opinie na temat długości dodatku. Testujący go dziennikarze twierdzą, że zabawy wystarczy na 2-5 godzin. To dość spory rozrzut i zapewne wynika z doświadczenia w Mass Effect i tym podobnych grach. Przypomnijmy, że dodatek Omega został wyceniony na 1200 punktów MS bądź 50 dolarów w zależności od platformy.

Mass Effect 3 Mass Effect 3


W trakcie rozgrywki Shepard będzie musiał podjąć misję na stacji bez swojej drużyny. Jednak w przejściu misji pomoże mu Aria, która jest równocześnie zleceniodawcą. Jej zdolności biotyczne bardzo się przydadzą podczas eksploracji stacji badawczej. Gracz pomoże Arii odzyskać kontrolę nad stacją, a w trakcie zabawy nie zabraknie wielu wyborów moralnych. Dodatek zaserwuje nowych przeciwników oraz bronie, które będzie można zdobyć na Omedze. Niestety po ukończeniu dodatku nie będzie można powrócić do lokacji z DLC. Ma ono pełnić zamkniętą historię wyodrębnioną z całej fabuły. Premiera dodatku dokładnie 27 listopada na PC, Xboxie 360 i Playstation 3.

Mass Effect 3 Mass Effect 3
Mass Effect 3 Mass Effect 3

2012-11-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mass Effect 3 - nowe materiały z dodatku Omega

Podobne artykuły i galerie