Logo

Mass Effect: Andromeda - BioWare odwołuje testy multiplayera

Mass Effect: Andromeda jednak bez testów trybu wieloosobowego. BioWare poinformowało dziś, że zapowiedziane w listopadzie testy rozgrywki sieciowej się nie odbędą.

Deweloper po analizie gry doszedł do wniosku, że testy trybu wieloosobowego są po prostu niepotrzebne. To dość odważne stwierdzenie biorąc pod uwagę, jak często na rynek trafiają gamingowe buble. Z drugiej strony twórcy bez problemów ukończyli produkcję, więc może faktycznie udało im się za wczas wszystko dobrze dopieścić.

Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda

Gracze zainteresowani rozgrywką sieciową w Mass Effect: Andromeda będą mogli ją sprawdzić podczas imprezy PAX East rozgrywającej się 10-12 marca w Bostonie. Marne pocieszenie, ale zawsze.

Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda

Przypomnijmy, że multiplayer ma wprowadzić sporo nowości. Sam trzon rozgrywki pozostanie niezmieniony, ale teraz walka będzie bardziej dynamiczna i kreatywna między innymi ze względu na wprowadzenie plecaka odrzutowego i wielopoziomowych aren. Jeszcze w tym miesiącu przekonamy, że czy Mass Effect: Andromeda spełni nadzieje graczy.

Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda

2017-03-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mass Effect: Andromeda - BioWare odwołuje testy multiplayera

Podobne artykuły i galerie