Logo

Max Payne 3 - pecetowa wersja nie będzie tylko konwersją

Max Payne 3 zostanie wydany zarówno na konsole, jak i komputery PC. Rockstar Games zapewnia, że pecetowa edycja gry nie będzie zwykłą konwersją. Gracze mają otrzymać dopracowaną grę wykorzystującą najnowsze zdobycze technologii. Dowodem ma być wsparcie dla bibliotek DirectX 9.
Dzięki wykorzystaniu najnowszego DitrectX Max Payne 3 na pecetach będzie posiadał znacznie lepszą oprawę graficzną od wersji konsolowej. W grze pojawi się teselacja, większa ilość klatek animacji i bardziej dopracowane szczegóły. Oczywiście nie zabraknie sterowania przygotowanego z myślą o pecetach, obsługa myszki i klawiatury ma być dopracowana w najmniejszych szczegółach.

Max Payne 3 Max Payne 3


Dużo pracy programiści mają poświęcić na optymalizację gry. Przykład GTA IV pokazał, że Rockstar musi bardziej się przykładać do konwersji. W ten sposób twórcy gry postanowili zbudować niemal całkowicie nową grę zamiast ślepo przenosić grę z konsol. Co ciekawe tryb online pozwoli na tworzenie drużyn, które później będą dostępne w GTA V. Ta informacja zdradza nam przy okazji, że nowe GTA będzie posiadało tryb rozgrywek sieciowych.

Max Payne 3 Max Payne 3
Max Payne 3 Max Payne 3 Max Payne 3 Max Payne 3 Max Payne 3

2012-03-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Max Payne 3 - pecetowa wersja nie będzie tylko konwersją

Podobne artykuły i galerie