Logo

Minimal Affect - nadchodzi zabawna parodia Mass Effect

Minimal Affect jest najnowszą produkcją niezależnego studia Toadman Interactive. Twórcy postanowili stworzyć parodię cyklu Mass Effect. Dostaniemy więc rozbudowane RPG w dużej mierze mechaniką rozgrywki przypominające twór studia BioWare. Jednak całość zostanie podana w kreskówkowym wydaniu z potężną dawką absurdalnego humoru.
Minimal Affect ma zadebiutować w 2021 roku na pecetach oraz najważniejszych konsolach, choć nie doprecyzowano o jakie modele chodzi. Tytuł jest grą akcji RPG rozgrywającą się w świecie sci-fi. Gracze będą obserwować rozgrywkę z trzeciej osoby. Pojawi się dowodzenie drużyną, rozbudowa bohaterów i masa zadań pobocznych. Wszystko utrzymane w kreskówkowej oprawie graficznej.

Minimal Affect Minimal Affect

Produkcja w wielu elementach przypomina Mass Effect. Nawet bohaterowie budzą skojarzenia z drużyną z serii studia BioWare. Podobieństwa zobaczymy w interfejsie, uzbrojeniu a nawet statek bohaterów przypomina Normandię. Studio Toadman Interactive ma na swoim koncie między innymi grę Immortal: Unchained w stylu Dark Souls. Deweloper na razie nie odniósł wielkich sukcesów, ale kolejne produkty stają się coraz lepsze i warto śledzić rozwój Minimal Affect.

Minimal Affect

2020-04-27 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Minimal Affect - nadchodzi zabawna parodia Mass Effect

Podobne artykuły i galerie