Logo

Mirror's Edge - parkourowe doznania w otwartym świecie

Nowy Mirror's Edge pojawił się na targach E3 wzbudzając radość wielu fanów marki. Od konferencji EA pojawiają się kolejne informacje o produkcji, która zaskoczy nas wieloma interesującymi rozwiązaniami. Przede wszystkim gra będąca restartem zostanie rozegrana w otwartym świecie.
Mirror's Edge ma tez być bardziej przygodową produkcją niż jej pierwowzór. Nie oznacza to jednak przeistoczenia gry w strzelankę. EA DICE zapewnia, że nie chce zmieniać charakteru gry, który był jej najmocniejszą stroną. Kolejną ważną cechą gry będzie pozostawienie wyglądu świata w tym samym klimacie. Sterylne i białe pomieszczenia zakłócone kolorowymi elementami wskazującymi na ich zastosowanie będą się dobrze kojarzyć wszystkim fanom Mirror's Edge.

Mirror's Edge Mirror's Edge

Warto też pamiętać, że gra nie posiada cyfry w tytule. Produkcja jest restartem i opowie nam całkowicie odrębną historię. Mamy wrażenie, że otwarty świat wyjdzie grze na dobre pozwalając w pełni wykorzystać parkourowe umiejętności Faith. Mirror's Edge ma wszelkie zadatki na powtórzenie sukcesu swojej poprzedniczki. O efektach prac przekonamy się nie wcześniej niż w 2014, gdy gra trafi na pecety oraz konsole nowej generacji PS4 i Xbox One.

Mirror's Edge

2013-06-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mirror's Edge - parkourowe doznania w otwartym świecie

Podobne artykuły i galerie