Logo

Mortal Kombat X - Kung Lao wraca do gry. Zapowiedź frakcji

Mortal Kombat X odsłania przed nami kolejne karty. Twórcy gry zapowiedzieli, że w bijatyce zobaczymy Kung Lao. Jeden z najbardziej znanych wojowników będzie nadal obecny w serii co ucieszy miłośników cyklu.
Kung Lao będzie teraz nieco starszy, co wynika z fabuły gry. Przypomnijmy, że Mortal Kombat X rozgrywa się 25 lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony. To oznacza iż część wojowników zastąpią na przykład potomkowie znanych postaci.

Mortal Kombat X Mortal Kombat X

Obecność Kung Lao nie jest jedyną nowością zdradzoną przez twórców. W Mortal Kombat X znajdziemy także system frakcji. Gracze mają przynależeć do jednej z pięciu drużyn. Na początku pojawią się frakcje: Lin Kuei, White Lotus, Brotherhood of Shadows, Special Force oraz Black Dragon.
Frakcje mają między innymi zbierać punkty bitewne. Jednym z ich zastosowania będzie zmiana wyglądu menu. W zależności od prowadzącej frakcji tak będzie wyglądać interfejs. Nie wiemy do czego jeszcze wykorzystamy punkty bitewne, ale mamy nadzieję, że posłużą do czegoś więcej niż tylko zmiana menu. Na szczegóły jednak musimy poczekać. Przypomnijmy, że Mortal Kombat X zadebiutuje na rynku 14 kwietnia w wersji na PC, PS4, PS3, Xbox One oraz Xbox 360.

Mortal Kombat X Mortal Kombat X
Mortal Kombat X Mortal Kombat X Mortal Kombat X Mortal Kombat X Mortal Kombat X Mortal Kombat X Mortal Kombat X Mortal Kombat X

2015-01-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mortal Kombat X - Kung Lao wraca do gry. Zapowiedź frakcji

Podobne artykuły i galerie