Logo

MotoGP 19 - nadchodzi nowa odsłona motocyklowej serii

Studio Milestone jest bardzo pracowitym deweloperem. Włoskie studio co chwilę wypuszcza nowe gry i zapowiada kolejne. A właśnie zapowiedziano MotoGP 19, czyli nową odsłonę popularnej motocyklowej serii. Fani ścigania się na dwóch kółkach jeszcze przed wakacjami dosiądą wirtualnych maszyn.
MotoGP 19 będzie dostępne na wielu platformach. Producent planuje edycję na pecety oraz konsole PS4, Xbox One i Nintendo Switch. W większości przypadków data premiery będzie mieć miejsce 6 czerwca 2019 roku. Ten termin nie dotyczy konsoli Nintendo. Na razie studio nie jest w stanie podać dokładnej daty dla wersji ze Switcha.

MotoGP 19 MotoGP 19

W dużej mierze dostaniemy klasyczne rozwinięcie gry sportowej o elementy z nowego sezonu. Twórcy zapowiadają, że wsłuchali się w głosy graczy odnośnie problemów poprzedniej części. I tak obiecano modyfikację wielu rozwiązań. W grze ma się pojawić poprawiona sztuczna inteligencja rywali. Twórcy pracują także nad trybem Reżysera wyścigu, dedykowanymi serwerami oraz trybem Historical Challenges pozwalającym odegrać starcia legendarnych zawodników. Niedługo powinniśmy poznać kolejne szczegóły na temat motocyklowej produkcji.

MotoGP 19 MotoGP 19
MotoGP 19 MotoGP 19

2019-03-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
MotoGP 19 - nadchodzi nowa odsłona motocyklowej serii

Podobne artykuły i galerie