Logo

Nagość w The Sabouter, czyli premiera dodatku dla dorosłych

Jak się okazuje nagość jest dobrym sposobem na sprzedanie dosłownie wszystkiego. Zauważyli to specjaliści z Electronic Arts i postanowili wydać dodatek do debiutującej dziś na rynku gry The Saboteur. Rozszerzenie odblokuje kilka gratisów przeznaczonych dla dorosłych.
Pierwsze DLC do gry o irlandzkim sabotażyście doda, a właściwie odbierze dziewczyną z klubu The Belle de Nuit ubrania. Tak wiec panienki lekkich obyczajów będą się poruszały zupełnie nago po klubie. Co więcej w klubie pojawi się pokój VIP, w którym będą czekały na gracza zmysłowe animacje z tancerkami Belli oraz nowa mini-gra. Dzięki rozszerzeniu pojawi się także pięć nowych lokacji na terenie Paryża.

The Sabouter The Sabouter

Rozszerzenie jest darmowe dla tych, którzy zdecydują się zakupić grę w sklepach po premierze. Nowe pudełka z grą zawierają bowiem kod pozwalający na darmowe pobranie Midnight Show. Dodatek został przeznaczony wyłącznie dla użytkowników Xboxa 360 i Playstation 3 i jest dostępny odpowiednio na platformach Xbox Live i Playstation Network.

The Sabouter The Sabouter

Midnight Show nie trafi na komputery PC, ponieważ jest już zawarty w podstawowej wersji gry. Natomiast osoby, które zakupią grę bez kodu będą musiały zapłacić 240 punktów MS w Xbox Live. Ceny dodatku na Playstation 3 jeszcze nie podano. Dodatek do The Saboteur z pewnością uatrakcyjni grę i jak mają nadzieję zachęci graczy do zakupu oryginalnych wersji a nie korzystania z pirackich kopii.

The Sabouter The Sabouter

2009-12-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nagość w The Sabouter, czyli premiera dodatku dla dorosłych

Podobne artykuły i galerie