Logo

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty - platformówka doczekała się mobilnej wersji

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty jest remakiem fantastycznej platformówki wydanej pierwotnie w 1997 roku. Teraz odświeżona wersja trafia także na urządzenia mobilne, dzięki czemu posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem oraz iOS mogą się zapoznać z tą kultową pozycją.
Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty pojawiła się też w specjalnej wersji dla Nvidia Shield. Tytuł jest pozycja premium wycenioną na około 36 złotych. To oznacza, że zakupiona gra nie zarzuca nas później nawet najmniejszymi mikropłatnościami. Tutaj warto nadmienić, że gra otrzymała polską wersję językową.

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty pojawiło się w 2014 roku na Playstation 4. Później wprowadzono na rynek wersje dla PC, Xboxa One, PS3 oraz PS Vita i Wii U. Wydanie mobilne zostało odpowiednio zmodyfikowane pod kątem sterowania. Co ważne zadbano o opcję gry na kontrolerach Bluetooth, więc możemy grać tak jak na konsoli stacjonarnej. Możliwość modyfikacji ustawień graficznych pozwoli cieszyć się platformówką na starszych urządzeniach.

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty

2017-12-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty - platformówka doczekała się mobilnej wersji

Podobne artykuły i galerie